© 2015 - 2018 SIA HYDROX. Visas tiesības ir aizsargātas

Phenom Delphi - pirmais pilnībā integrētais fluorescences un elektronu mikroskopijas risinājums

January 15, 2016

Beidzot ir izlaists jaunais Phenom-World galda elektronu mikroskopa modelis Phenom Delphi, kas ir radies sadarbībā ar vēl vienu Nīderlandes kompāniju Delmic. Tas ir pirmais pilnībā integrētais fluorescences un elektronu mikroskopijas risinājums, kas dod iespējas iegūt labāko no abām pasaulēm.

Delphi ir ļoti vienkāršs lietošanā gan gaismas, gan elektronu mikroskopu operatoriem, kā arī tas paver durvis visām laboratorijām iegūt attēlus un interpretēt datus ar rentablu mikroskopijas sistēmu, kurai nav nepieciešams personāls ar mūža pieredzi šajā jomā.

Dabaszinātņu jomā fluorescences attēli dod iespēju precīzi atrast specifiskas paraugu daļas, kamēr elektronu mikroskopija piedāvā detalizētu strukturālo informāciju ar nanometru izšķirtspēju un fokusa dziļumu. Apvienojot šīs divas tehnikas ir iespējams ātri iegūt pilnīgu ieskatu parauga uzbūvē un tajā notiekošajās izmaiņās.

Lai labāk varētu izprast lietošanas ērtumu un iegūstamo informāciju apskatiet pievienoto video, bet papildu informācijai apmeklējiet ražotāja mājas lapu: http://www.delphimicroscope.com/

 

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square